............Bitlis Valisi Sn.Ahmet ÇINAR ile Tatvan 10. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Arif Seddar AFŞAR, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa GEZER, Vali Yardımcısı Salih ALTUN, Bitlis İl Emniyet Müdürü Sn.Fatih KAYA, Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz kurumunu ziyaret etti. Btlis Valisi Ahmet ÇINAR ve beraberindeki heyeti Bitlis Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN ile Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sn.Gökhan BÜYÜKŞİMŞEK ve Bitlis Açık Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Nedim ÖZBEY karşıladı. ...

............Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü ve Sosyal Destek Projesi'nin (SODES) finanse ettiği "El Ele Güzel Yarınlara" projesi kapsamında Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yapılan fitnees salonunun açılışı heyetle birlikte gerçekleştirildi. Fitnees salonuna, Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda İnfaz ve Koruma Memuru olarak görev yaparken trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Mehmet Şakir Aydın'ın ismi verildi. 

............Açılışın ardından Vali ÇINAR ve beraberindeki heyete cezaevi ziyareti sırasında eşlik eden Cumhuriyet Başsavcısı Sn.Ahmet ATAMAN, heyete ceza infaz kurumu iş atölyelerinde yapılan çalışmalar ve yürütülen faaliyetler ile Ceza İnfaz Kurumu hakkında bilgiler verdi. Akabinde heyet iş atölyelerini gezdi.

............Açılış ve Ziyaretten Görüntüler.

   
   
 

SİTEMİZİ
 

T.C. Adalet Bakanlığı Bitlis Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.