............Kalkınma Bakanlığı tarafından finanse edilen Bitlis Valiliği koordinasyonunda Bitlis Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Yeni Bir Başlangıç Yolunda SODES Projesi kapsamında Denetimli Serbestlik Yükümlüleri ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personellerinin ortak katılımları ile Halı Saha Futbol Turnuvası düzenlendi.

............Dört takım ile ikişer maç üzerinden puan sistemine göre yapılan karşılaşmalar sonucunda turnuvayı lider olarak tamamlayan KIRMIZI Takım Şampiyon oldu. Final ve ödüllendirme organizasyona Bitlis Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN, Bitlis Cumhuriyet Savcıları Gökhan BÜYÜKŞİMŞEK ve Nedim ÖZBEY, Bitlis Denetimli Serbestlik Müdür Vekili Mehmet Ali SALĞIN, Proje Koordinatörü Cesim ŞEKER, Denetimli Serbestlik Personelleri ve yükümlüleri katıldı.

............Bitlis Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN yaptığı konuşmada; "Bitlis Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce uygulanan "Yeni Bir Başlangıç Yolunda" isimli SODES projesi çerçevesinde Denetimli Serbestlik personelleri ile yükümlüler arasında iletişimi güçlendirmek için proje dahilinde halı saha futbol turnuvası düzenlendiğini, çok güzel bir ortamda yapılan keyifli maçlar sonunda kırmızı takımın şampiyon olduğunu, şampiyon takımın oyuncularının her birine gram altın hediye ederek yükümlülere küçükte olsa bir destek sağlanmaya çalışıltıklarını, bundan sonra da proje kapsamındaki çalışmalara devam edileceğini, çalışmada emeği geçenlere ve organizasyona katılanlara teşekkür ettiğini" belirtti.

............Şampiyon olan takıma şampiyonluk kupası ve her oyuncuya gram altın hediye edilerek müsabakalarda görev yapan hakemlere ve turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen S.Ç. Isimli yükümlüye plaketleri takdim edilmiştir.

............Turnuvadan görüntüler.....................

 

   
   
 

SİTEMİZİ
 

T.C. Adalet Bakanlığı Bitlis Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.