.................Bitlis Cumhuriyet Başsavcılığınca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Bitlis Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapan personelin ve hükümlü/tutukluların Dünya Kadınlar Günü kutlandı.

.................Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN, Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Gökhan BÜYÜKŞİMŞEK ile Bitlis Açık Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Nedim ÖZBEY, Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hasan ELPE ve Kurum İkinci Müdürleri birlikte bayan personelleri ziyaret ederek kendilerine çiçek takdim edip dünya kadınlar gününü kutladılar.

.................8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ayrıca Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundaki bayan hükümlü ve tutuklular için konferans salonunda konser verildi. Etkinliğe Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN, Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Gökhan BÜYÜKŞİMŞEK ile Bitlis Açık Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Nedim ÖZBEY, Bitlis E-Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Hasan ELPE ve Kurum İkinci Müdürleri, Denetimli Serbestlik Müdürü Abdurrahman CABA katıldı. Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ATAMAN hükümlü ve tutukluların Dünya Kadınlar Gününü kutlamasının ardından etkinlik çerçevesinde Bitlis Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce yürütülen “Yeni Bir Başlangıç Yolunda” isimli SODES projesi kapsamında bayan hükümlü ve tutuklulara çiçek takdim edilerek kıyafet yardımında bulunuldu.

.................Etkinlikten görüntüler.            

 

 

 

SİTEMİZİ
 

T.C. Adalet Bakanlığı Bitlis Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.