................Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığınca hazırlanan Adliye Faaliyet Raporları çalışmasının tanıtım toplantısı Adalet Bakanı Sayın Bekir BOZDAĞ, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK, , Yargıtay 21. Ceza Dairesi Başkanı Sayın Hüseyin BOYRAZOĞLU, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeleri Sayın Mehmet DURGUN, Sayın Yakup ATA ve Sayın Muharrem ÖZKAYA, Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürü Sayın Aytekin SAKARYA, Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM, Personel Genel Müdürü Sayın Muharrem ÜRGÜP, Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Alparslan AZAPAĞASI, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Şaban KAZDAL, HSYK Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Serdar MUTTA,Eğitim Daire Başkanı Sayın İbrahim ŞAHİN, İdari Mali İşler Başkanı Birol TERLEMEZ, İş Yurtları Kurumu Daire Başkanı Sayın Vehbi Kadri KAMER, Teknik İşler Daire Başkanı Sayın Erdoğan BÖCEK, Strateji Geliştirme Başkan Yardımcısı Sayın Kubilay İNAN, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sayın Avni Kağan KAYTANCI, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sayın İbrahim ÇETİN, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Sayın Bülent KAYAŞ, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ramazan SOLMAZ’ın katılımı ile 07/04/2016 tarihinde Bitlis ilinde gerçekleştirildi.
................Bitlis ilinde yapılan Adliye Faaliyet Raporları tanıtım toplantısının akabinde Adalet Bakanı Sayın Bekir BOZDAĞ ve beraberinde Adalet Bakanı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK, Yargıtay Ceza Dairesi Başkanı,HSYK üyeleri ve Bakanlık birim amirleri Bitlis Valiliğine ve Bitlis Adliyesine ziyarette bulundular.
................ 08/04/2016 tarihinde ise Adalet Bakanı Sayın Bekir BOZDAĞ ve beraberinde Adalet Bakanı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK, Yargıtay Ceza Dairesi Başkanı, HSYK üyeleri ve Bakanlık birim amirlerinin katılımıyla Tatvan Adliyesinin açılış töreni gerçekleştirildi.
................ Adalet Bakanı Sayın Bekir BOZDAĞ ve beraberinde Adalet Bakanı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK,Yargıtay Ceza Dairesi Başkanı, HSYK üyeleri ve Bakanlık birim amirleri 08/04/2016 tarihinde Ahlat ilçesine de ziyarette bulunarak Ahlat Kaymakamlığı, Ahlat Adliyesini ve Ahlat Belediyesini ziyaret ettiler.
................ Tanıtım Toplantısı, Adliye Açılış Töreni ve Ziyaretlerden görüntüler.


 

 

SİTEMİZİ
 

T.C. Adalet Bakanlığı Bitlis Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.